Nie ma znaczenia jakiej wielkości jest dom jednorodzinny – dla każdego mamy optymalne rozwiązanie problemu ścieków. Nasze oczyszczalnie nadają się dla każdej formy zabudowy. Ze względu na niewielkie zapotrzebowanie na powierzchnię działki przeznaczoną na nasze oczyszczalnie, jesteśmy w stanie wybudować oczyszczalnię zarówno obok domu letniskowego lub szeregowego jak i dużego budynku willowego.
Oczyszczone ścieki można odprowadzić bezpośrednio do gruntu poprzez układ rozsączeniowy lub do cieku wodnego (rów, rzeka itp.) Do wybudowania oczyszczalni potrzebne jest jedynie zgłoszenie budowlane – procedura ta jest prosta i szybka w porównaniu z pozwoleniem na budowę.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem tańszym niż zbiornik bezodpływowy. Wyższe koszty inwestycyjne są bardzo szybko równoważone przez niewielkie koszty bieżące.
W naszej ofercie nie znajdziecie Państwo najprostszych oczyszczalni, tzw. „drenażówek”. Ze względu na problematyczny efekt ekologiczny i niepewną przyszłość tych rozwiązań, nie mamy ich od kilku lat w programie.

AquaEco Spółka z o.o., ul. Jana Skrzetuskiego 7 60-177 Poznań,   Tel. 0048 / 61 651 05 27,   E-Mail: info@aquaeco.pl
Kontakt